ФГ ПАН БІЛАН

Кожен перший кілочок, забитий у розмітку, нагадує перші кроки дитини — спочатку бажання, або необхідність, потім ці кроки здійснюються у твоїй свідомості, далі ти набуваєш упевненості та шукаєш нові можливості для прискорення. А сьогодні нашому фермерському господарству вже 15 років.

ФГ «Пан Білан» завжди на крок попереду. Наші співробітники люблять свою справу і знаються на своїй роботі. Ми ростемо та розвиваємося для вас, поповнюємо наш асортимент та удосконалюємо умови доставки. Наші автомобілі дозволяють утримувати продукцію відповідно до всіх необхідних норм, від дотримання температурного режиму до дбайливого поводження під час транспортування та доставки. У роботі ми діємо точно, швидко та оперативно.

Ми робимо все, щоб наші та ваші сім’ї харчувалися смачними та по-справжньому корисними продуктами.

Наша продукція – наша гордість!

Любов до органіки та ретельний контроль якості створюваних продуктів повертається вашими вдячними відгуками. Дякую, що підтримуєте нас.

Органічне сільське господарство перебуває у гармонії з природою, з її циклами та законами. Відповідальність стосовно людей, тварин і рослин, дбайливе ставлення до довкілля – основний принцип діяльності ферми.
Ми боремося з комахами та хворобами за допомогою безпечних профілактичних методів, створюємо максимально комфортні умови для тварин та птахів, підтримуємо природну родючість ґрунту, переробляємо відходи.

Що це означає «ОРГАНІЧНЕ»? Мінімізація внесення пестицидів та мінеральних добрив та заміна їх на натуральні органічні добрива, біогумус, екологічно чисті відновники ґрунтів.

Продукти сертифіковані як органічні. Це означає, що товари обробляються, виготовляються, транспортуються та зберігаються з дотриманням усіх правил органічного виробництва.

Штат нашого фермерського господарства налічує понад двадцять висококваліфікованих фахівців із величезним досвідом роботи. Механіки, механізатори, агрономи, спеціалісти тепличного господарства, логісти, експедитори та менеджери з продажу – дружний колектив як одна велика родина.
Ми дбаємо про те, щоб на всіх етапах виробництва наша продукція була кращою та потрапляла до Вас на стіл практично одразу з грядки.

ТІЛЬКИ СВІЖЕ І ОХОЛОДЖЕНЕ

Охолоджене

Наші машини мають холодильне обладнання.

Свіже

Постачання здійснюється тільки на замовлення, тому клієнти отримують тільки найсвіжішу продукцію

Доставка

Доставка «до дверей» та по всій Україні

Натуральне

Екологічно чисте виробництво

НАШ АССОРТИМЕНТ

РОЗСАДА

САЛАТИ

ПРЯНІ ТРАВИ

ФРУКТИ

ОВОЧІ ТА КОРНЕПЛОДИ

ЦУКРОЗАМІННИК

ЕФІРООЛІЙНІ КУЛЬТУРИ

ПІДБЕРІТЬ КУЛЬТУРУ
У НАШОМУ КАТАЛОГУ

І ЗРОБІТЬ ПРЕДЗАМОВЛЕННЯ

ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТЕ ВИРОБНИЦТВО

УВАГА ДО ПРОЦЕСІВ — ОСОБЛИВОСТІ
ВИРОЩУВАННЯ

ВІДМІННА ЯКІСТЬ

ПРАВИЛЬНО ПОСАДЖЕНИЙ

ДБАЙЛИВО ВИРОЩЕНО

БЕРЕЖНО ЗІБРАНИЙ

НАШІ СПІВРОБІТНИКИ

team-image

Віталій Білан

Глава ФГ
qodef-team-image
КЕРІВНИК ВИРОБНИЦТВА
Кабалюк Ольга
qodef-team-image
МЕНЕДЖЕР
Шульга Констянтин
qodef-team-image
АГРОНОМ
Александр БІлоконь

НАШЕ ВИДЕО

Нас можна знайти на полицях

Ми відправляємо продукцію прямо з ферми сім’ям, офісам, ресторанам, еко-магазинам і супермаркетам.

ПАРТНЕРСТВО

Надійна співпраця

За час нашої роботи ми успішно спрацювалися з багатьма компаніями та торговими майданчиками різного формату, які тепер є нашими друзями та бізнес-партнерами.

*****

Есть вопросы?

ЗАДАВАЙТЕ !

Мы с удовольствием  

ответим на них

ЗАПОЛНИТЕ ЭТУ ФОРМУ

и наш менеджер свяжется с Вами